MERT NUHOĞLU
 
- Arif Arısoy
- Can Demirağ
- Çiğdem Karabulut
- Mert Nuhoğlu
- Osman Köroğlu
- Özlem Şerbetçioğlu

KiGeP’e katılarak hazırladığım Bireysel Öğrenme Planımda kendim için 11 tane hedef belirlemiştim. Bunları tümüyle gerçekleştiremedim. Ancak hepsinde ilerleme gösterdim. Bireysel Öğrenme Planımı hazırlarken, kendimi geliştirmek istediğim alanların üzerine sistematik bir şekilde düşünmeye zaman ayırmanın çok faydasını gördüm.

Bireysel Öğrenme Planının en faydalı gördüğüm yönü, kendimle ilgili çok farklı noktaları birlikte düşünmekti. Hayatıma etkisi olan, ancak yeterince bilincinde olmadığım bazı eksiklikleri fark etmemi sağladı. Ayrıca Bireysel Öğrenme Planını hazırlarken, kendimi geliştirmek istediğim alanlarla ilgili birçok somut çözüm de geliştirmiştim. Daha sonradan bu çözümlerin bazılarını uygulamakta zorluk çektiysem de, yine de en azından ne yapacağımı bilmek, enerjimi doğru yöne sevk etmemi sağladı.

Bireysel Öğrenme Planının dışında, seminerden ve mentorlardan da elde ettiğim çok büyük yararlar oldu. Arkadaşlarımla, trafikle ilgili teknoloji geliştiren bir şirket kurduk. Bu işle ilgili olarak, şu ana değin iki mentordan aldığım katkı beni motive etti.
 
MERT NUHOĞLU